ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

Доводимо до Вашого відома інформацію про те, що 19 грудня 2019 р. була проведена зустріч з мешканцями багатоквартирного будинку за адресою по вул. Жулянська, 2-А.

На зустрічі було обговорено та розглянуто ряд важливих питань, за результатом розгляду яких одноголосно присутніми мешканцями було прийняті відповідні рішення.

Зокрема розглядалися питання щодо:

1. Визначення виконавця послуги з управління багатоквартирним будинком по
вул. Жулянська, 2-А, село Крюківщина, Києво-Святошинський район, Київська область, затвердження умов та укладення з виконавцем договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком, обрання уповноваженої особи на підписання договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком від імені співвласників багатоквартирного будинку.

2. Надання повноважень виконавцю послуги з управління багатоквартирним будинком по вул. Жулянська, 2-А, село Крюківщина, Києво-Святошинський район, Київська область від імені, в інтересах та за рахунок співвласників багатоквартирного будинку укладати з виконавцями комунальних послуг договори про надання таких послуг, забезпечувати виконання умов договорів та контроль якості цих послуг.

3. Визначення порядку утримання та обслуговування внутрішньобудинкової та внутрішньоквартирної системи газопостачання будинку по вул. Жулянська, 2-А,
село Крюківщина, Києво-Святошинський район, Київська область.

4. Визначення статусу території Житлового комплексу «Евромісто» та порядку її утримання і обслуговування.

5. Затвердження та укладення договору про надання послуг з охорони Житлового комплексу «Евромісто» зі спеціалізованим охоронним підприємством, обрання уповноваженої особи на підписання від імені співвласників багатоквартирного будинку договору про надання послуг з охорони Житлового комплексу «Евромісто» зі спеціалізованим охоронним підприємством.

Хочемо подякувати всім відповідальним та небайдужим співвласникам багатоквартирного будинку по вул. Жулянська, 2-А,  які взяли активну участь у визначенні як форми управління будинком так і у розгляді важливих питань по будинку.

Одночасно звертаємо увагу тих співвласників багатоквартирного будинку по
вул. Жулянська, 2-А, які з тих чи інших об’єктивних причин не мали змоги взяти участь в зустрічі мешканців — Ви маєте змогу взяти участь у голосуванні по важливих питаннях будинку шляхом заповнення листків письмового опитування, які були розкладені до Ваших поштових скриньок. Даний листок письмового опитування необхідно власноручно заповнити власнику квартири та заповненим надати до ТОВ «Европейська сервісна служба» (рецепція).

Не будьте байдужими щодо визначення форми управління Вашим будинком та прийміть участь у вирішенні важливих питань — заберіть з поштової скриньки листок письмового опитування та ГОЛОСУЙТЕ!