Відповідно до ч. 10 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» у разі зміни протягом строку дії цін/тарифів обсягу окремих складових економічно обґрунтованих витрат з причин, які не залежать від виконавця/виробника, зокрема, збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати, орендної плати та амортизаційних відрахувань, підвищення або зниження цін на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, виконавці/виробники проводять коригування встановлених цін/тарифів на житлово-комунальні послуги і подають на затвердження до органу, уповноваженого здійснювати встановлення таких цін/тарифів.

У зв’язку з тим, що з моменту останнього введення тарифу — 01.04.2017 року, збільшилася мінімальна заробітна плата, підвищилися ціни на утримання та обслуговування ліфтів, вивіз твердих побутових відходів, витратні матеріали, озеленення, ТОВ «Европейська сервісна служба» було проведено коригування встановлених цін/тарифів на житлово-комунальні послуги і подано на затвердження до Виконавчого комітету Крюківщинської сільської ради.

Рішенням Виконавчого комітету Крюківщинської сільської ради № 3 
від 26.04.2018 р. встановлено тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються ТОВ «Европейська сервісна служба» в будинках за адресами: вул. Жулянська, 1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г, 1-Д, 2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г, вул. Европейська, 2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г.

Враховуючи вищевикладене, доводимо до Вашого відома, що розмір тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій складатиме:

- 7,59 - грн./м2 від загальної площі квартири;

- для перших поверхів - 6,86 грн./м2 від загальної площі квартири.Тарифи будуть введені в дію з 01 червня 2018 р.