УВАГА !
ТЕРМІНОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО МОЖЛИВЕ ПРИПИНЕННЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ!

Шановні співвласники багатоквартирного будинку по вул. Жулянська, 1-Б

У зв’язку із збільшенням розміру витрат на обслуговування ліфтів (лист за вих. No 16 від 19.03.2021 р.), мінімальної заробітної плати, витратних матеріалів і обладнання, вартість послуги з управління багатоквартирним будинком по вул. Жулянська, 1-Б відповідно до п. 42 Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком — підлягає збільшенню.

Однак, станом на сьогоднішній день, Уповноважена особа будинку по вул. Жулянська, 1-Б не погодила збільшення розміру складових кошторису витрат.

На превеликий жаль, ні компанія з обслуговування ліфтів, ні ТОВ «Европейська сервісна служба» не має змоги надавати послуги з управління будинком за цінами попереднього року, адже це буде збитковим.

У зв’язку з викладеною ситуацією змушені повідомити Вам про те що, у випадку непогодження до 31.03.2021 р. Уповноваженою особою будинку по вул. Жулянська, 1-Б збільшення розміру складових кошторису витрат, ТОВ «Европейська сервісна служба» з 19.05.2021 р. буде вимушене РОЗІРВАТИ Договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком та ПРИПИНИТИ НАДАННЯ ПОСЛУГ, що у свою чергу призведе до таких негативних наслідків як:

— припинення роботи ліфтів;

— припинення електропостачання насосів підвищення тиску води, місць загального користування, прибудинкової території;

— припинення надання послуг прибиральниці, двірника, сантехніка, електрика.

Сподіваємося на Ваше розуміння ситуації, яка склалася в будинку по вул. Жулянська, 1-Б щодо отримання послуги з управління багатоквартирним будинком, та для запобігання її припиненню — прийняття Вами правильного рішення!