ШАНОВНІ СПІВВЛАСНИКИ!

На виконання вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VIII від 09.11.2017 року, повідомляємо Вас про те, що 18 березня 2021 р. о 19:30 год.
у приміщенні ТОВ «Европейська сервісна служба» (вул. Жулянська, 2-Г) відбудуться ЗБОРИ співвласників багатоквартирного будинку розташованого по вул. Щастя, 1!

На зборах будуть вирішуватися наступні питання:

  • створення ініціативної групи будинку по вул. Щастя, 1;
  • переобрання уповноваженої(-их) особи(осіб) від співвласників багатоквартирного будинку по вул. Щастя, 1 для укладення, внесення змін, розірвання та здійснення контролю за виконанням договору з управителем будинку;
  • про надання повноважень виконавцю послуг з управління багатоквартирним будинком по вул. Щастя, 1, село Крюківщина, Києво-Святошинський район, Київська область від імені, в інтересах та за рахунок співвласників багатоквартирного будинку укладати з виконавцями житлово-комунальних послуг договори про надання таких послуг (утримання та обслуговування ліфтів; вивіз побутових та великогабаритних відходів; електропостачання місць загального користування, ліфтів, насосів підкачування та дренажних, зовнішнє освітлення та ілюмінація прибудинкової території), забезпечувати виконання умов договорів та контроль якості цих послуг;
  • визначення порядку утримання та обслуговування внутрішньобудинкової та внутрішньоквартирної системи газопостачання будинку по вул. Щастя, 1;
  • визнання території Житлового комплексу «Евромісто», на якій розташований будинок по вул. Щастя, 1, яка відокремлена від інших будинків населеного пункту парканом з цілодобовою охороною та відео наглядом, має власні зелені насадження, клумби, газони, дитячі майданчики, фонтан, освітлення та ілюмінацію прибудинкової території, а також паркомісця загального користування — як єдине ціле, для подальшого її спільного утримання та обслуговування.

Співвласникам на зборах необхідно мати з собою: правовстановлюючі документи на квартиру, документи які посвідчують особу!

Прохання співвласникам, які бажають взяти участь у зборах

Повідомити ЕСС про свою участь диспетчеру або у Viber за номером - (+38067) 214-52-90 для належної організації проведення зборів.