ШАНОВНІ СПІВВЛАСНИКИ!

На виконання вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VIII від 09.11.2017 року, повідомляємо Вас про те, що найближчим часом (точний день, час та місце проведення буде повідомлено додатково) відбудуться ЗБОРИ співвласників багатоквартирного будинку розташованого по вул. Щастя, 1!

На зборах будуть вирішуватися наступні питання:

  • створення ініціативної групи будинку по вул. Щастя, 1;
  • переобрання уповноваженої(-их) особи(осіб) від співвласників багатоквартирного будинку по вул. Щастя, 1 для укладення, внесення змін, розірвання та здійснення контролю за виконанням договору з управителем будинку;
  • затвердження умов та укладення договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком по вул. Щастя, 1;
  • про надання повноважень виконавцю послуг з управління багатоквартирним будинком по вул. Щастя, 1, село Крюківщина, Києво-Святошинський район, Київська область від імені, в інтересах та за рахунок співвласників багатоквартирного будинку укладати з виконавцями житлово-комунальних послуг договори про надання таких послуг (утримання та обслуговування ліфтів; вивіз побутових та великогабаритних відходів; електропостачання місць загального користування, ліфтів, насосів підкачування та дренажних, зовнішнє освітлення та ілюмінація прибудинкової території), забезпечувати виконання умов договорів та контроль якості цих послуг;

Співвласникам на зборах необхідно мати з собою: правовстановлюючі документи на квартиру, документи які посвідчують особу!

Прохання співвласникам, які бажають взяти участь у зборах

Повідомити ЕСС про свою участь диспетчеру або у Viber за номером - (+38067) 214-52-90 для належної організації проведення зборів.

З примірним договором на управління будинком по вул. Щастя, 1 можете ознайомитися на сайті https://esservice.com.ua у розділі «Новини».