27.12.2019 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1123 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг», якою внесено зміни до порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг в частині зняття часових обмежень щодо можливості подання пільговиком заяви структурному підрозділу з питань соціального захисту населення щодо виплати йому пільги у грошовій готівковій формі.
З 1 січня 2020 року пільговики мають право подати заяву про перехід на грошову готівкову форму отримання пільги на житлово-комунальні послуги. Відповідно до вищевказаної постанови пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви.
Для того, щоб перейти на грошову готівкову форму отримання пільг необхідно взяти в уповноважених банках Києво-Святошинського району довідку про реквізити карти для соціальних виплат(куди перераховувати кошти), звернутися до Управління соціального захисту населення та заповнити відповідну заяву. Разом з заявою надати інформацію про організації надавачі житлово-комунальних послуг та особові рахунки.
Приймальні дні: понеділок, середа з 9:00 до 13:00 та з 14:00 до 16:30 (відділ персоніфікованого обліку пільг, каб. № 30, 31, телефон: 450-04-74).