
21 ЛИСТОПАДА 2022
Розроблені заходи для покращення складної ситуації з електропостачанням та водопостачанням в ЖК «Евромісто
Через масштабні ракетні обстріли енергосистема країни знаходиться в складному стані.
У зв’язку з запровадженням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» стабілізаційних відключень та аварійних відключень електроенергії в ЖК «Евромісто» склалася складна ситуацією з електропостачанням та водопостачання.
Запроваджені графіки стабілізаційних відключень та аварійні відключення на насосній станції КП «Вишнівськводоканал», яка розміщена на території
с. Крюківщина (колишнє КП «Благоустрій Крюківщина»), не співпадає з графіками стабілізаційних відключень та аварійних відключень в
ЖК «Евромісто», внаслідок чого припинення водопостачання може тривати довгий час.
Це пов’язано з тим, що коли відсутня електроенергія на насосній станції
КП «Вишнівськводоканал» в с. Крюківщина – відповідно не працюють насоси та не поставляється вода до ЖК «Евромісто», і навпаки – коли на насосній станції
КП «Вишнівськводоканал» в с. Крюківщина наявна електроенергія, то в
ЖК «Евромісто» вона відсутня, що не надає можливості працювати насосам для підкачування води до квартир мешканців та відкачування каналізаційних
стоків з КНС нашого ЖК.
Враховуючи дану складну ситуацію з електропостачанням та водопостачанням ТОВ «Европейська сервісна служба» опрацювало всі можливі варіанти та розробило наступні заходи, які можуть її покращити:
— придбання та встановлення накопичувальних баків для води, де мешканці зможуть її набрати у разі необхідності та закінчення запасів води у квартирі;
— пошук можливості подачі електроживлення до КНС ЖК «Евромісто» для забезпечення роботи насосів у період відключення електроенергії;
— підготовка приміщень для короткочасного обігріву на зимовий період в будинках ЖК «Евромісто» для жінок з дітьми та мешканців похилого віку;
— обговорення з власниками (орендарями) комерційних приміщень, які використовують генератори, про можливість надання даних приміщень в якості пунктів обігріву для жінок з дітьми та мешканців похилого віку у періоди відсутності електроенергії в ЖК;
— підготовка та направлення звернення до ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з описом вищевказаної складної ситуації та проханням здійснення стабілізаційних відключень насосної станції
КП Вишнівськводоканал» в с. Крюківщина та ЖК «Евромісто» одночасно.
Більш детально про вирішення вищевказаних стабілізаційних заходів
ТОВ «Европейська сервісна служба» буде повідомлено мешканців додатково по мірі їх реалізації!
Дякуємо за розуміння, віримо в перемогу!