
23 БЕРЕЗНЯ 2020
Карантин на майданчиках
УВАГА ! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ВІДВІДУВАЧІ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ!
21 березня 2020 року на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили вжити додаткові міри запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), зокрема:
— ЗАБОРОНИТИ користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях.
Заборона запроваджується з 23.03.2020 р.!
Відповідно до ст. 44 прим. 3 КУпАП, за порушення правил щодо карантину людей, санітарно- гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, —
тягне за собою накладення ШТРАФУ на громадян від ОДНІЄЇ ДО ДВОХ ТИСЯЧ неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000 – 34 000 грн.)!